logo



Castle Heights Elementary principal’s list and honor roll

Staff Reports • Updated Mar 29, 2018 at 5:00 PM

Principal’s List

Fifth Grade

Emily P. Angel, Brady M. Ballard, Victoria M. Birdsong, Katie Campbell, Emilie M. Encke, Roberto J. Flores, Avery C. Gill, Mckenzie A. Howell, Katie T. Le, Jacob Rasinar and Ellis M. Shanks.

Fourth Grade

Ashtyn H. Corley, Teagan J. Fetcho, William T. Flatt, Abigail M. Gannon, Christopher L. Jackson, Isla C. Laboube, Kendall G. Lasater, Leila O. Montgomery, Rebecca E. Pittman, Kaleigh P. Reich, Angelique M. Rund, Autumn F. Sweatt and Jennifer N. Taylor.

Third Grade

Reese I. Armstrong, Jaxon W. Cantrell, Harper F. Dailey, Taylor E. Davis, Alexander J. Degray, Meika L. Dornfeld, Bauer M. Evans, Amari M. Howard, Kali G. Irby, Emylie R. Johnson, Addison F. Miller, Mckenzie R. Moss, Gabreella C. Oglesbee, Mary E. Phillips, Ava L. Pierce, Margaret T. Shanks and Abby A. Stem.

Honor Roll

Fifth Grade

Michael Boike, Valerie S. Bruce, Bennett Elms, Keegan J. Etheridge, Abigail L. Floyd, Madelyn Kennedy, Benjamin I. Lemon, Kevin Maza-Lara, Vincent A. Muhlstadt, Marisa Pantaleon, Mae E. Petty, Mary A. Riggan, Annabella R. Sharon, Layla L. Tate, Ava J. Thomas, Elizabeth Thompson, Cade W. Thorne, Allison E. Trombley, Isaac H. Watson, Dylan E. Whiteaker, Arie Y. Williams, Noah L. Williams and Toler J. Wyatt.

Fourth Grade

Jaquaria E. Akridge, Angelina M. Appleby, Timothy R. Ater, Gavin G. Barrett, Lani J. Bottoms, Canaan T. Brummett, Kendall J. Buxton, Holden M. Camp, Madeline A. Carpenter, Logan J. Degray, Molly A. Denton, Marlee E. Dye, Liam M. Foster, Chelsey L. Goodloe, Serenity L. Graves, Kameron L. Harrell, Caroline J. Hodge, Sicily R. Horan, Charleigh E. Jacobus, Abby J. Johnson, Laniyah R. Kelly, Kaitlyn G. Meise, Jordan R. Miller, Kadence M. Miller-Harp, Dhruv H. Mistry, Zharshann Owens, Henil D. Patel, Jayden E. Price, Lucius A. Richards, Matthew Schrimpe, Samuel F. Schrimpe, Saylor-Gray Smallwood, Isis Stevenson, Morgan E. Sutton, Anthony P. Waters Jr., Kathryn E. Watkins, Cayman H. Welser, Jackson L. Williams and Adrian Zavala.

Third Grade

Anyelee B. Agosto, James Ash, Darius J. Barr, Charlotte M. Boles, Jack E. Bos, Madelyn R. Cantrell, Olivia P. Carter, Omari X. Carter, Grace L. Costanza, Evelyn D. Crandall, Gavin S. Cunningham, Evie C. D’Andria, Kaylie Deleon, Reagan A. Denton, Owen K. Dever, Wesley Clark R. Diggs, Lukas A. Etheridge, Parker J. Ezell, Mylee J. Fromm, Jonathan E. Griffin, Emiliano J. Gutierrez, Jenesis Hall, Dalton M. Harper, Braydon J. Hayes, Brandon A. Hernandez, Isla G. Horan, Brody P. Jennings, Bryson D. Johnson, Jenna L. Jones, Kaylee A. Jones, Keegan C. Jones, Ta’Riyah A. Kirkendoll, Dennis D. Lamphier, Elijah Lemieux, Elijah S. Lemon, Miley L. Manning, Madeline R. Meise, Markell O. Owens, Michael J. Parks Jr., Aislinn T. Peraino, Nathania O. Razon, Barrett V. Rozell, De’Antaye M. Searcy, Valerie N. Seay, Addison L. Sellars, Kaleb A. Stem, Haley J. Stone, Danna M. Stranahan, Caden R. Tate, Emma J. Thorne, Isabella G. Truong, Jackson T. Tugwell, Christopher A. Tummel, Makayla A. White, Naleiya Withrow-Walker and Nyila T. Withrow-Walker.

 

Recommended for You